Popüler offroad yarışma dizisinin son bölümü ATV Offroad Fury 4, yepyeni araç çeşitleri ve eşsiz Story Mode’u ile geri döndü.

Climax Racing tarafından geliştirilen ATV Offroad Fury 4, 2006 yılında düzenlenen E3 Fuarı’nda beğeniyle karşılandı. PlayStation 2 için “En İyi Yarış Oyunu” ödülüne layık görülen oyun PSP’de ATV Offroad Fury Pro ile de uyumlu.

Yeni Track Editor özelliğiyle güzergahları istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz veya yeni güzergahlar yaratabileceğiniz ATV Offroad Fury 4 aynı zamanda; aksiyonu tavana çıkaran Point-to-Point yarış modu sunuyor.

Oyunun yepyeni Story Mode’u sayesinde çaylak bir yarışçının hem yarış içinde hem de yarış dışındaki hayatını yaşama fırsatı bulurken, Point-to-Point yarış moduyla farklı güzergahlarda kapışma fırsatı yakalıyorsunuz.

Oyunun çılgın atmosferini destekleyen yüksek tempolu oyun müzikleri Red Jumpsuit Apparatus, Saosin ve Billy Talent gibi isimlerin de içinde olduğu başarılı müzisyenler tarafından hazırlanmış. Oyun aynı zamanda; Alkaline Trio, Senses Fail, All That Remains, From Autumn to Ashes ve Moneen gibi isimlerin sadece ATV Offroad Fury 4’a özel yazdıkları şarkıları içeriyor.

  • ATV’lerden motocross motorsikletlere kadar 30’un üzerinde offroad aracıyla 70 farklı çılgın güzergahta yarışın
  • Track Editor seçeneğiyle rampaları yükseltin veya virajları keskinleştirin, dilerseniz çok görüntülü ekranda 4 oyuncu arkadaşınızla aynı anda kapışın
  • Yepyeni Story Mode sayesinde gerçek bir yarışçının hayatını yaşama fırsatı yakalayın