Malatya OTO Kiralama
Oto kiralama, yaygın kullanımı ile “rent a car” hizmetimizi Malatya bölgesinde kurumsal firma kimliğimiz ile 2012 yılından beri hem bireysel müşterilerimize hem de kurumsal firma ve kobi müşterilerimize sunuyor, eksiksiz bir oto kiralama deneyimi yaşamaları ve sorunsuz hizmet almaları için yılların verdiği tecrübeyle sektör standartlarının üzerinde kaliteli hizmet veriyoruz.

Bütün araçlarımızın bakımları düzenli aralıklar ile yapılmaktadır, sizlere tamamen sorunsuz sıfır ayarında, sizleri asla yarı yolda bırakmayacak, işlerinizi aksatmayacak, %100 kullanım memnuniyeti sağlayacak rent a car kaskolu araçlarımızı sunuyoruz. Havalimanı transferleriniz de, tatil programlarınız da, iş gezileriniz de, şehir içi ve şehir dışı seyahatleriniz de geniş araç yelpazeli filomuz ile sizlerleyiz.

Sedan, hatchback, ticari kasa, SUV 4x4, yarı ticari, minibüs, pickup modellerimizle çok seçenekli araç filomuzda; dizel, benzin, lpg yakıt seçenekleri ile manul, yarı otomatik, otomatik vitesli araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Dolayısı ile hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin her türlü araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitemiz ile sizlerleyiz. Araçlarımızı sizlere teslim etmeden önce bütün detaylı nokta temizlik sürecinden geçirerek sizlere teslim ediyoruz, en yüksek müşteri memnuniyeti hedefimizin çıtasını daima yukarı çıkarıyor ve oto kiralama sektörünün en yüksek standartlarını siz değerli müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz.

malatya araç kiralama, malatya oto kiralama

https://www.carliferentacar.com